- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση

...

Για μεγέθυνση κάντε κλικ πάνω στην κάρτα
samos samos samos samos samos samos samos samos

Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2016

Βόλεϊ : Α2 γυναικών Αποτελέσματα - Βαθμολογία

Α΄  όμιλος 2ος   υποόμιλος    
Αποτελέσματα
Αστέρας Αγ.Δημητρίου-ΑΣΣΑναγέννηση
3-0   (25-21,25-21,25-16)

ΑΟΦ Πορφύρας - Ζηρίνειος ΑΟΝ
3-0   (25-16,25-18,25-20)

ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς
3-0   (25-15,25-12,25-17)

ΓΣ Πανιώνιος  - ΑΟ Παλλήνη
3-0   (25-20,27-25,25-17)

ΑΟ Ηλυσιακός  -  ΑΣ Ηλιούπολης
3-0 (25-20,25-16,25-23)

ΡΕΠΟ - ΑΟ Αιγάλεω
Βαθμολογία

Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016

ΕΠΣ Σάμου: Αναλυτικά οι αγώνες κυπέλλου (Φωτό)

Α΄ Όμιλος
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-  Α.Ο.Σάμου 6-2
Καλύτερος ο Πυθαγόρας  κέρδισε  το παιγνίδι και την  πρόκριση από τον ΑΟ Σάμου.  Τα γκολ πέτυχαν  για τους γηπεδούχους  οι Σολωμονίδης (2'),  Κατσίκας (5'), Σαράντου (30΄),   Κάρσας  (40΄),  (Τσεβάς 59΄ και 71΄).  Για τους φιλοξενούμενους  ο Μωραΐτης  ( 7΄ και 78΄).
Φωτογραφίες ΕΔΩ
Στο άλλο παιγνίδι του ομίλου Α.Ε. Καρλόβασι - Α.Σ Λαίλαπας 4-0 , επόμενος αγώνας του πρώτου ομίλου ΑΨΕΣ Πυθαγόρας- Α.Ε. Καρλόβασι

Ποδόσφαιρο Γ΄ Εθνική Γυναικών 2016-17


ΕΠΣ Σάμου: Αποτελέσματα αγώνων κυπέλλου, επόμενα παιγνίδια

Α΄ Όμιλος
Ομάδες
Σκορ
Κωδικός
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-  Α.Ο.Σάμου
6-2
Α
Α.Ε. Καρλόβασι - Α.Σ Λαίλαπας
4-0
Β
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας- Α.Ε. Καρλόβασι
Γ
Νικητής  Α΄ Ομίλου
Δ
Β΄ Όμιλος
Ομάδες
Σκορ
Κωδικός
ΑΕΣ Φοίνικας   - Α.Ο Πολυκράτης
0-4
Α
Α.Ε. Βαθ. Πανσ/κού - Αγ. Αθανάσιος
5-2
Β
Α.Ο Πολυκράτης-Α.Ε. Βαθ.Πανσ/κού
Γ
Νικητής  Β΄ Ομίλου
Ε
Γ΄ Όμιλος

Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016

Βόλεϊ : Α2 γυναικών Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΣΣ Αναγέννηση 3-0 αποτελέσματα

Α΄  όμιλος 1ος   υποόμιλος   
Την ήττα με 3-0 σετ από τον  Αστέρας Αγ. Δημητρίου  γνώρισε η ομάδα βόλεϊ της Αναγέννησης Σάμου σε παιχνίδι για την 4η αγωνιστική της Α2 εθνικής κατηγορίας γυναικών. Τα σετ 25- 21, 25-21, 25- 16
αποτελέσματα
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣΣ Αναγέννηση
3-0  (25-21,25-21,25-16)
ΑΟΦ Πορφύρας - Ζηρίνειος ΑΟΝ
3-0  (25-16,25-18,25-20)
ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς
3-0  (25-15,25-12,25-17)
ΓΣ Πανιώνιος  - ΑΟ Παλλήνη
3-0  (25-20,27-25,25-17)
Κυρ 30 Οκτ, 19:00
ΑΟ Ηλυσιακός  -  ΑΣ Ηλιούπολης
ΡΕΠΟ - ΑΟ Αιγάλεω

SanosSport.gr



.

Για μεγέθυνση κάντε κλικ πάνω στην κάρτα
samos samos samos samos samos samos samos samos samos samos samos samos samos samos

Παρασκευή, 28 Οκτωβρίου 2016

ΕΠΣ Σάμου : Διαιτητές Αγώνων Κυπέλλου 29 & 30 /10/2016

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  30/10/16
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ-ΣΚΟΡ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ –  ΑΟ ΣΑΜΟΥ   
 ΑΡΑΠΟΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΛΙΑΓΚΟΣ
14:00
ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ,ΚΑΖΟΓΛΟΥ,ΣΚΟΥΔΡΙΑΝΟΣ
14:00
ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
 Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ  29/10/16
ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ –  ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  
ΤΣΙΜΠΡΙΔΗΣ,ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ,ΡΙΓΛΗ
14:30
ΣΚΟΡ 0-4
ΚΥΡΙΑΚΗ  30/10/16
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΙΠΚΑΣ, ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ,ΡΙΓΛΗ
14:00
ΣΑΜΟΥ
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ  29/10/16

ΕΠΣ Σάμου: Ποινολόγιο

Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΣ κατά τη συνεδρίαση της, την Τρίτη 25/10/16 αποφάσισε :
Α- Επιβάλλει Ποινή αποκλεισμού και χρηματική σε ποδ/στές ως εξής :
ΣΥΡΡΑΚΟΣ Γ. (αρ. Δελτίου 1371391) του ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 1Α.Η. και 10€ καταβλητέα μέχρι 25-11-2016 (ΦΑ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ) της 23/10/2016 και άρθρα 10παρ.1αΙ, 10 παρ,2δ 10 παρ. 6ε& 33 παρ.1, 2 Π.Κ./ΕΠΟ)
ΚΑΛΒΙΝΟΣ Α. (αρ. Δελτίου 1144555) του ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ 1Α.Η. και 10€ καταβλητέα μέχρι 25-11-2016 (ΦΑ ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) της 22/10/2016 και άρθρα 10 παρ.1 α Ι, 10 παρ,2δ, 10παρ.6ε & 33 παρ.1, 2 Π.Κ./ΕΠΟ)

Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2016

Βόλεϊ : Ορισμοί Αγώνων 29 & 30/10/2016

Πρωτάθλημα Γυναικών
Σάββατο 29/10/16

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ-ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΥ
Κυριακη 30/10/16
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ-ΑΣ ΕΡΜΗΣ 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ

Πρωτάθλημα Κορασίδων
Σάββατο 29/10/16

ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΕΡΜΗΣ 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟΥ
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ-ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Super League : Ο Κωνσταντινίδης σφυρίζει το Λάρισα - ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική Κ 15 Λάρισα - ΠΑΟΚ
Κυριακή 30/10/16 ώρα 15: 00 γήπεδο Αμπελώνα Λάρισας
Διαιτητής: Κωνσταντινίδης Παναγιώτης ΕΠΣ Σάμου
Α΄ Βοηθός: Δήμου Γεώργιος ΕΠΣ Λάρισας
Β΄ Βοηθός: Τσιρογιάννης Ιωάννης ΕΠΣ Λάρισας

Γ' Εθνική: Ο Σφέτσιας σφυρίζει το Καμπανιακός - ΑΕ Ποντίων

1ος όμιλος Καμπανιακός - ΑΕ Ποντίων
Κυριακή 30/10/16  ώρα 15: 00 γήπεδο  Καμπανιακού
Διαιτητής: Σφέτσιας Γεώργιος ΕΠΣ Σάμου
Α΄Βοηθός: Βογιατζής Ελευθέριος ΕΠΣ Καρδίτσας
Β΄Βοηθός: Κανιούρας Πέτρος ΕΠΣ Καρδίτσας

Π.Α.Σ. Ίκαρος : Ευχαριστήρια επιστολή

Το Δ.Σ. του Π.Α.Σ. Ίκαρος αισθάνεται την υποχρέωση και την ανάγκη να εκφράσει ομόφωνα και δημόσια τις ευχαριστίες του στην εταιρεία HELLENIC SEAWAYS, για την παραχώρηση ειδικής έκπτωσης 50% για τα μέλη των αποστολών των τμημάτων του από Ικαρία προς Σάμο, Χίο και Πειραιά με επιστροφή για την χειμερινή περίοδο 2016-2017.

Βόλεϊ Α2 Γυναικών : Πρόγραμμα αγώνων 29 & 30 /10/2016

Α Όμιλος - 2ος υποόμιλος  4η αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2016

ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου - ΑΣΣ Αναγέννηση ώρα 19:30
ΑΟΦ Πορφύρας - Ζηρίνειος ΑΟΝ ώρα 20:00
ΑΕ Αγίας Παρασκευής - ΡΣΦΠ Τελχινίς ώρα 19:00
ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Παλλήνη ώρα 19:00
Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2016
ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣ Ηλιούπολης ώρα 19:00
ΡΕΠΟ - ΑΟ Αιγάλεω

Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

Μπάσκετ: Ορισμοί αγώνων 30 / 10 /2016

Πρωτάθλημα Εφήβων Α’ ομίλου Σάμου
Κυριακή 30 / 10 /2016

Α.Ο. Πολυκράτης - ΠΜΑΣ Κούρος 
 
Κλειστό γυμναστήριο Πυθαγορείου ώρα 11:00
Α.Ε. Καρλόβασι –ΑΣΣ Αναγέννηση 
Κλειστό γυμναστήριο Καρλοβάσου ώρα 16:00 

ΕΠΣ Σάμου : Πρόγραμμα Αγώνων Κυπέλλου 29 & 30 /10/2016

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/16
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ –  ΑΟ ΣΑΜΟΥ     
14:00
ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ
14:00
ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/16
ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ –  ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  
14:30
Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  30/10/16
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14:00
ΣΑΜΟΥ
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/16
ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ  –  ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   
14:30
ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
14:30
ΣΑΜΟΥ
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΦΟΥΡΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/16
ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 
14:30
ΕΥΔΗΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/16
ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ –  ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  
12:30
ΦΟΥΡΝΩΝ

Τρίτη, 25 Οκτωβρίου 2016

Βόλεϊ: Πρωτάθλημα Νεανίδων αποτελέσματα - Βαθμολογία

2η αγωνιστική  αποτελέσματα
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΣΣ Αναγέννηση   0-3
Φωτογραφίες ΕΔΩ
ΠΕΨΑΣ Ρίβα - ΑΠΣ Ιωνικός         0-3
Βαθμολογία
α/α
Ομάδα
Αγ
Ν
Η
Σετ
Β
1
ΑΠΣ Ιωνικός Καρλοβάσου
2
2
0
6-0
4
2
ΑΣΣ Αναγέννηση Σάμου
2
2
0
6-1
4
3
ΠΕΨΑΣ   Ρίβα Καρλοβάσου
2
0
1
1-3
1
4
ΑΟ Πολυκράτης Πυθαγορείου
2
0
2
0-6
2

Βόλεϊ: Πρωτάθλημα Κορασίδων αποτελέσματα - Βαθμολογία

2η αγωνιστική αποτελέσματαΑΣ Ερμής - ΑΣ Κέρκης   3-0       
Φωτογραφίες ΕΔΩ  
ΑΟ Πολυκράτης  -  ΑΣΣ Αναγέννηση  0-3
ΑΠΣ Ιωνικός - ΠΕΨΑΣ Ρίβα      3-1
Βαθμολογία
α/α
Ομάδα
Αγ
Ν
Η
Σετ
Β
1
ΑΣΣ Αναγέννηση Σάμου
2
2
0
6-0
4
2
ΑΠΣ Ιωνικός Καρλοβάσου
2
2
0
6-1
4
3
ΑΣ Ερμής Σάμου
2
1
1
3-3
3
4
ΑΟ Πολυκράτης Πυθαγορείου
2
1
1
3-4
3
5
ΠΕΨΑΣ   Ρίβα Καρλοβάσου
2
0
2
2-6
2
6
ΑΣ Κέρκης Μαραθ/μπου
2
0
2
0-6
2