- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση

...

Για μεγέθυνση κάντε κλικ πάνω στην κάρτα
samos samos samos samos samos samos samos samos

Σάββατο, 31 Αυγούστου 2013

Επιστολή παραίτησης του προέδρου της ΤΕ Ε.Ο.ΠΕ Ν-Σάμου Μιχάλη .Γ. Αναγνώστου

Προς:   Τοπική Επιτροπή Πετοσφαίρισης  Νομού Σάμου                            
ΕΟΠΕ ΑΘΗΝΩΝ  -  ΣΩΜΑΤΕΙΑ - Μ.Μ.Ε
Καρλόβασι Σάμος  30/8/2013
Αγαπητοί συνεργάτες θέλω μέσω της επιστολής μου αυτής να σας ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα συνεργασία μας στο Δ.Σ τής Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Ν-ΣΑΜΟΥ.
Αυτά τά χρόνια που εργαστήκαμε στό νεοσύστατο Δ.Σ καθώς καί στα προηγούμενα  χρόνια υπήρχε μια άριστη λειτουργία μεταξύ μας.
Βέβαια θα αφήσω τα όποια αρνητικά ειπώθηκαν όλα αυτά τά χρόνια και θα κρατήσω μόνο τίς καλές αναμνήσεις μου απο τήν πολύχρονη θητεία μου στην Τ.Ε ΕΟΠΕ Ν-ΣΑΜΟΥ, από διάφορες θέσεις όπως αυτή του ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ καί του ΠΡΟΕΔΡΟΥ.
Ειλικρινά λυπάμαι που δέν μπορώ να συνεχίσω να βοηθάω σάν μέλος του Δ.Σ όπως έκανα όλα αυτά τα χρόνια.
Εύχομαι και πιστεύω στην άριστη συνέχεια  λειτουργίας τής Τ.Ε ΣΑΜΟΥ πρός όφελος τών σωματείων.
Κλείνοντας να ευχαριστήσω τους υπαλλήλους της  Ε.Ο.ΠΕ-ΑΘΗΝΩΝ που συνεργάστηκα  αυτά τα χρόνια στό Τμήμα Αγωνιστικό.[Μαρία Μάρκου] Τμήμα Μητρώο.[Κων/νος Μοτσενίγκος]Τμήμα Ανάπτυξης.[Τζένη Κουμενδούρου] ,τά Σωματεία τής Δύναμης της Τοπικής Επιτροπής, ΣΥΝΔΙΠΕ-ΣΑΜΟΥ, Μ.Μ.Ε, Παράγοντες του Αθλήματος, Προπονητές, Αθλητές, Αθλήτριες,καί Γονείς.
 Με Αθλητικούς χαιρετισμούς ο πρώην Πρόεδρος τής
Τ.Ε ΕΟΠΕ Ν-ΣΑΜΟΥ.    ΜΙΧΑΛΗΣ .Γ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
 
 

Παρασκευή, 30 Αυγούστου 2013

ΝΕΟ Δ.Σ στον Α.Ο. Πολυκράτη Πρόεδρος επανεξελέγει ο Βαγγέλης Καρράς

Την Δευτέρα 19/8/2013 στα γραφεία του συλλόγου  και κατόπιν ψηφοφορίας μεταξύ των μελών που εκλέχτηκαν  στις 18/8  συγκροτήθηκε σε σώμα το προεδρείου του ΑΟ Πολυκράτη τα αξιώματα διανεμήθηκαν  ως εξής
Πρόεδρος    Βαγγέλης  Καρράς .
Αντιπρόεδρος  Φουντουλάκος Σπύρος
Γραμ. Σπηλιόπουλος Μαρίνος
Ταμίας Κυριαζής Κων/νος
Μέλη  Χλιαουτάκη Ιωάννα
Αντωνούσος Γεώργιος
Παπαναστασίου Γεωργία
Βαποράκης Νικόλαος
Βουρλιώτης Ιωάννης

Επίσης με ομόφωνη απόφαση του νέου Δ.Σ  ανέλαβαν
υπεύθυνος ποδόσφαιρου  Καλλιπολίτης Δήμος
γεν. αρχηγός μπάσκετ Αντωνούσος Γεώργιος
υπευθ. παιδικού εφηβικού μπάσκετ Σπηλιόπουλος Μαρίνος
υπευθ. ακαδημιών μπάσκετ Παπαναστασίου Γεωργία
γεν. αρχηγός βόλεϊ  Βαποράκης Νίκος 
υπευθ. ακαδ. βόλεϊ  Βουρλιώτης Γιάννης

Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013

Πρόγραμμα Υποδομής Ικαρίας

1η  Αγωνιστική
Διαγόρας - Ίκαρος
Κουρσάρος - Μεσαριά

2η  Αγωνιστική
Ίκαρος - Κουρσάρος
Μεσαριά - Διαγόρας

3η Αγωνιστική
Κουρσάρος - Διαγόρας
Ίκαρος – Μεσαριά

 4η  Αγωνιστική
Ικαρος - Διαγόρας
Μεσαριά - Κουρσάρος

5η  Αγωνιστική
Κουρσάρος - Ίκαρος
Διαγόρας - Μεσαριά

6η Αγωνιστική
Διαγόρας - Κουρσάρος
Μεσαριά - Ίκαρος

Πρόγραμμα Υποδομής Σάμου 2013-14

1η  Αγωνιστική
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΟ Σάμου
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΣ Κέρκης - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΟ Πολυκράτης   Ρεπό

2η  Αγωνιστική
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΕΣ Φοίνικας
 ΑΟ Σάμου - ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Λαίλαπας   Ρεπό

 3η  Αγωνιστική
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΣ Κέρκης - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΟ Σάμου
ΑΕΣ Φοίνικας   Ρεπό

 4η Αγωνιστική
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΟ Σάμου   Ρεπό

5η Αγωνιστική
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΣ Κέρκης
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΟ Σάμου - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού  Ρεπό

6η  Αγωνιστική
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΟ Σάμου
ΑΣ Κέρκης - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας    Ρεπό

 7η  Αγωνιστική
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΟ Σάμου - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΣ Κέρκης   Ρεπό

 8η Αγωνιστική
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Σάμου
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΕ Καρλοβάσου  Ρεπό

 9η Αγωνιστική
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΣ Κέρκης - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΟ Σάμου - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΣΣ Αναγέννηση  Ρεπό

10η Αγωνιστική
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΟ Σάμου - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΣ Κέρκης
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας   Ρεπό

 11η Αγωνιστική
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΣ Κέρκης - ΑΟ Σάμου
ΑΣ Λαίλαπας  Ρεπό

 12η Αγωνιστική
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Σάμου - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΕΣ Φοίνικας  Ρεπό

13η Αγωνιστική
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΣ Κέρκης - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΟ Σάμου   Ρεπό

 14η Αγωνιστική
ΑΣ Κέρκης - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΟ Σάμου
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού   Ρεπό

15η Αγωνιστική
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΟ Σάμου - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΣ Κέρκης
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας   Ρεπό

 16η Αγωνιστική
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΑΕ Καρλοβάσου
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΟ Σάμου
ΑΣ Κέρκης   Ρεπό

 17η Αγωνιστική
ΑΟ Σάμου - ΑΣΣ Αναγέννηση
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας - ΑΣ Λαίλαπας
ΑΟ Πολυκράτης - ΑΣ Κέρκης
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΕΣ Φοίνικας
ΑΕ Καρλοβάσου  Ρεπό

18η Αγωνιστική
ΑΕ Καρλοβάσου - ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕΣ Φοίνικας - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣ Λαίλαπας - ΑΣ Κέρκης
ΑΕ Βαθ. Πανσαμιακού - ΑΟ Σάμου
ΑΣΣ Αναγέννηση  Ρεπό

Τετάρτη, 28 Αυγούστου 2013

Α΄Κατηγορία Σάμου

Πρόγραμμα  αγώνων      2013-2014

                                          1η . Αγωνιστική

 
1
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
2
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΟ Σάμου
3
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΕ Καρλόβασι
4
ΑΟ Μεσαριά
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
5
  ΑΟ Πολυκράτης


 


                                          2η Αγωνιστική
1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΠΑΣ Ίκαρος
2
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΣΓ Διαγόρας
3
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
4
ΑΟ Σάμου
ΑΟ Μεσαριά
5
ΑΣ Κουρσάρος  Ρεπό


 


                                       
                                             3η . Αγωνιστική
1
ΑΣΓ Διαγόρας
ΠΑΣ Ίκαρος
2
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΟ Πολυκράτης
3
ΑΟ Μεσαριά
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
4
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΟ Σάμου
5
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού  Ρεπό


 


 

                                              4η . Αγωνιστική
1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΕ Καρλόβασι
2
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕΒάθ. Πανσαμιακού
3
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΟ Μεσαριά
4
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΣΓ Διαγόρας
5
ΑΟ Σάμου     Ρεπό


 


 


                                              5η . Αγωνιστική
1
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΟ Μεσαριά
2
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΣ Κουρσάρος
3
ΑΕ Καρλόβασι
ΠΑΣ Ίκαρος
4
ΑΟ Σάμου
ΑΟ Πολυκράτης
5
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας  Ρεπό


 


  
                                            6η . Αγωνιστική


1
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
2
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΟ Σάμου
3
ΑΟ Μεσαριά
ΑΕ Καρλόβασι
4
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
5
ΠΑΣ Ίκαρος   Ρεπό


 


                                      
                                            7η . Αγωνιστική


1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣ Κουρσάρος
2
ΑΟ Πολυκράτης
ΠΑΣ Ίκαρος
3
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΣΓ Διαγόρας
4
ΑΟ Σάμου
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
5
ΑΟ Μεσαριά        Ρεπό


 


 

                                             8η . Αγωνιστική


1
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΟ Σάμου
2
ΑΣ Κουρσάρος
ΠΑΣ Ίκαρος
3
ΑΟ Μεσαριά
ΑΟ Πολυκράτης
4
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
5
ΑΕ Καρλόβασι                 Ρεπό


 


 



                                            9η . Αγωνιστική


1
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΕ Καρλόβασι
2
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
3
ΑΟ Μεσαριά
ΑΣ Κουρσάρος
4
ΑΟ Σάμου
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
5
ΑΣΓ Διαγόρας    Ρεπό


 


 



                                          10η . Αγωνιστική


1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΣΓ Διαγόρας
2
ΑΟ Σάμου
ΠΑΣ Ίκαρος
3
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΣ Κουρσάρος
4
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΟ Μεσαριά
5
ΑΟ Πολυκράτης    Ρεπό


 


 

                                             11η . Αγωνιστική


1
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
2
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΟ Πολυκράτης
3
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΕ Καρλόβασι
4
ΑΟ Μεσαριά
ΑΟ Σάμου
5
 ΑΣ Κουρσάρος    Ρεπό


 


 

                                                12η . Αγωνιστική


1
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΣΓ Διαγόρας
2
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΣ Κουρσάρος
3
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΟ Μεσαριά
4
ΑΟ Σάμου
ΑΕ Καρλόβασι
5
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού   Ρεπό


 


                                                                     
                                             13η Αγωνιστική


1
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
2
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΟ Πολυκράτης
3
ΑΟ Μεσαριά
ΠΑΣ Ίκαρος
4
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΣ Κουρσάρος
5
ΑΟ Σάμου    Ρεπό


 


                                         
                                       14η Αγωνιστική


1
ΑΟ Μεσαριά
ΑΣΓ Διαγόρας
2
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
3
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΕ Καρλόβασι
4
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΟ Σάμου
5
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας    Ρεπό


 


                                          
                                          15η Αγωνιστικκή


1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΟ Πολυκράτης
2
ΑΟ Σάμου
ΑΣ Κουρσάρος
3
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΟ Μεσαριά
4
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΣΓ Διαγόρας
5
ΠΑΣ Ίκαρος   Ρεπό


 



                                           16η Αγωνιστική


1
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
2
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΟ Πολυκράτης
3
ΑΣΓ Διαγόρας
ΑΕ Καρλόβασι
4
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΑΟ Σάμου
5
ΑΟ Μεσαριά   Ρεπό


 


 

                                       17η Αγωνιστική


1
ΑΟ Σάμου
ΑΣΓ Διαγόρας
2
ΠΑΣ Ίκαρος
ΑΣ Κουρσάρος
3
ΑΟ Πολυκράτης
ΑΟ Μεσαριά
4
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
5
ΑΕ Καρλόβασι   Ρεπό


 



                                          18η Αγωνιστική


1
ΑΕ Καρλόβασι
ΑΟ Πολυκράτης
2
ΑΕ Βάθ. Πανσαμιακού
ΠΑΣ Ίκαρος
3
ΑΣ Κουρσάρος
ΑΟ Μεσαριά
4
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας
ΑΟ Σάμου
5
ΑΣΓ Διαγόρας    Ρεπό